Caută în site-ul OpticalMed®
  • 0336.405.405

Cariere

Cariere

Job-uri disponibile la acest moment în cadrul OpticalMed Galați

 Candidatul ideal
– Persoană veselă, comunicativă, atentă la detalii, răbdatoare cu pacienții, cu experiență în prescripția de ochelari.

Responsabilități:
Realizează cu maximum de răbdare și atenție determinări de dioptrii cu aparatură performanță din cabinet.
Oferă consultanță de specialitate pacienților/clienților interesați de produsele noastre.

Beneficii:
Salariu fix (peste media salariilor oferite pentru posturi similare în Galați)
Bonusuri de performanță;
Training-uri și cursuri de specialitate;
Mediu de lucru plăcut, optim pentru dezvoltarea unei cariere.
Posibilități reale de promovare și avansare.

CV-urile se trimit pe e-mail la: contact(@)opticalmed.ro

– minim 2 ani experiență în marketing
– a lucrat cu bugete mari de PPC (Google Ads, Facebook Ads etc.);
– experiență în implementarea, configurarea și optimizarea sistemelor de Marketing Automation;
– experiență în optimizarea, analiză și raportarea: Google Ads, PPC Facebook Ads, Criteo, Instagram, Pinterest,  YouTube, Email Marketing, Mobile Marketing;
– experiență în utilizarea diverselor tool-uri de analiză SEO & SEM: Google Analytics, Google Search Console, Klipfolio + tool-uri SEO (SEMrush, WooRank, SimilarWeb, ahrefs, keywordtool.io etc.) + tool-uri PPC (Optmyzr, Adalysis etc) + tool-uri Social Media (Hootsuite, Buffer etc.);
– gândire analitică și focusare spre rezultate;
– persoană organizată și responsabilă care poate întocmi și urmări un plan;
– cunoașterea celor mai bune practici în digital marketing.

Beneficii:
-Mediu de lucru plăcut
-Acces la cele mai importante tool-uri de analiză
-Pachet salarial atractiv, corelat cu nivelul de experiență.