Cariere

Job-uri disponibile la acest moment în cadrul OpticalMed Galați

Tip-job: full-time
Locație: Galați

Cerințe:
– Studii de specialitate (optometrist);
– Persoană pozitivă, comunicativă si, mai ales, răbdatoare cu pacienții!

Responsabilități:
– Realizează cu maximum de răbdare și atenție determinări de dioptrii, cu aparatura de mare precizie din cabinet.
– Oferă consultanță de specialitate pacienților/clienților interesați de rame și lentile.
– Derulează activități de gestionare a cabinetului.

Beneficii:
– Salariu fix (peste media salariilor oferite pentru posturi similare în Galați);
– Bonusuri de performanță;
– Training-uri și cursuri;
– Posilitate de avansare spre manager de cabinet.

Îți dorești o nouă carieră în domeniul opticii medicale?
Chiar dacă nu știi nimic despre acest domeniu, noi suntem dispuși să te învățăm!
Îți oferim un job în care poți învața și în care poți începe o etapă nouă în cariera ta profesională.

– Ai domiciliul stabil în mun. Galați;
– Te consideri o persoană foarte serioasă!
– Ai disponibilitate de învața informații noi, care vor reprezenta baza viitoarei tale cariere;
– Îți place să lucrezi cu oamenii;
– Ești interesată de un job stabil, pe termen lung;

Avantaje:

– Ai ocazia să înveți de la cel mai apreciat optometrist din Galați, la OpticalMed;
– Progresezi către o carieră de optometrist, având alături o echipă serioasă;
– Îți plătim școlarizarea pentru obținerea diplomei de optometrist;
– Participi la cursuri de specialitate și training-uri;
– Salariu fix + bonusuri;

OpticalMed te susține!

 Candidatul ideal

– minim 2 ani experiență în marketing
– cunostințe PPC (Google Ads, Facebook Ads etc.);
– experiență în optimizarea, analiză și raportarea:
Google Ads, PPC Facebook Ads, Instagram, YouTube, Email Marketing
– experiență în utilizarea diverselor tool-uri de analiză SEO & SEM:
Google Analytics, Google Search Console
– persoană organizată și responsabilă care poate întocmi și urmări un plan;

Beneficii:

-Mediu de lucru plăcut
-Acces la cele mai importante tool-uri de analiză
-Pachet salarial atractiv, corelat cu nivelul de experiență.

Aplică chiar acum! Încarcă și trimite-ne CV-ul tău.

Shortcode Error:
The Maxbot shortcode is either for a project that's assigned a different page from the current one, or it's not valid, please check again.